Karrier

Távközlési hálózat építő/üzemeltető

Távközlési hálózatunk építésére keresünk vezetékes és vezeték nélküli IP hálózatokban jártas szerelő kollégát

Fő feladatok:

  • Alépítményes és légkábeles optikai kábeles hálózatok kiépítése, üzemeltetése
  • Hálózatépítés (Optika, Ethernet, Koax) társasházakban, irodaházakban (kábelezés, előfizető bekötés, hibaelhárítás)
  • Mikrohullámú vezeték nélküli IP hálózat üzemeltetés, karbantartás (előfizető bekötés, bázisállomás fejlesztés, hibaelhárítás)
  • Hálózati IP végberendezések, eszközök konfigurálása
  • CaTV (koax, DVB-C) hálózat karbantartás építés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • B kategóriás jogosítvány
  • szakirányú végzettség
  • tud és akar dolgozni, akár önállóan akár csapatban

Munkakör betöltésénél előnyt jelentenek az alábbiak:

  • 2-5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Építőipari kivitelezési tapasztalat (Alépítmény építés, földmunka, villanyszerelés)
  • Router konfigurálás, IP / WiFi hálózat tapasztalat
  • Optikai kábelek ismerete, szerelési tapasztalata

Kizáró ok:

  • Tériszony
  • Színtévesztés
  • Korlátozott látás

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Békéscsabán, napi 8 óra munkaidő

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmán belüli továbbképzéseken való részvétel

  • Szakmai önéletrajz benyújtásával, fizetési igény megjelöléssel, e-mailben, a job@internet-x.hu címen lehet.
  • A jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk. Hiányosan beadott pályázati anyag nem kerül elbírálásra. A pályázók behívása nem időrendben történik. A pályáztatás eredményéről telefonon (66/333-333), vagy e-mailben tájékozódhat.