Karrier

IP hálózat építő/üzemeltető

Informatikai hálózatunk üzemeltetésére keresünk vezetékes és vezeték nélküli IP hálózatokban jártas szerelő kollégát.

Fő feladatok:

  • Optikai / Ethernet hálózatépítés társasházakban, irodaházakban (kábelezés, előfizető bekötés, hibaelhárítás)
  • Mikrohullámú vezeték nélküli IP hálózat üzemeltetés, karbantartás (előfizető bekötés, hibaelhárítás)
  • Hálózati IP végberendezések, eszközök konfigurálása
  • CaTV hálózat karbantartás építés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség
  • tud és akar dolgozni, akár önállóan akár csapatban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Képesség önálló gondolkodásra, csapatban való munkavégzésre
  • Kreativitás (felmerülő problémákra megoldás keresés)
  • Általános gyakorlati, műszaki érzék

Munkakör betöltésénél előnyt jelentenek az alábbiak:

  • Szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Router konfigurálás, IP és VoIP tapasztalat
  • Optikai kábel szerelése
  • Békéscsabai lakcím

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Békéscsabán, napi 8 óra munkaidő

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmán belüli továbbképzéseken való részvétel
  • Családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Nem baj, ha nem rendelkezik a szükséges tudással, csak akarjontanulni, mi segítünk

  • Fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával, fizetési igény megjelöléssel, e-mailben, a job (kukac) internetx.hu címen lehet.
  • A jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk. Hiányosan beadott pályázati anyag nem kerül elbírálásra. A pályázók behívása nem időrendben történik. A pályáztatás eredményéről telefonon (66/333-333), vagy e-mailben tájékozódhat.